Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2003-10-14 21:58:50 143
"SIGMA ügyben; konkrétabban: f:5, 6.3/170-500mm"

Hát erről csak jót tudok mondani.
Valszeg azért mert épp van egy eladó darabom.
és minő szerecse épp Nikon véggel rendelkezik.

:)))

Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2003-10-14 21:46:48 142
Kedves Mindenki!

Véleményeket várok SIGMA ügyben; konkrétabban: f:5, 6.3/170-500mm;
f:4.5, 5.6/135-400mm;
f:4/8mm vagy f:2.8/15mm, melyik a jobb?
f:1.8/20mm (bár ez - úgy tudom - EISA díjat kapott;
f:3.5/180 Macro AF vagy Nikon f:4/200mm Macro MF melyiknek van jobb rajza, általános használhatóság, valamint: mennyire nem tesz jót egy AF - os optikának, ha állandóan MF módban van.

Üdv és előre is kösz: hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!