Keresés

Részletes keresés

rgb99 Creative Commons License 2003-10-14 18:58:21 23
sztembalu:

Mail ment!
(rgb99)

A hozzászólás:
sztembalu Creative Commons License 2003-10-14 16:36:44 22
üdv!
fotó-tanfolyam után érdeklödöm..hol és mikor indul legközelebb.?órák száma,tandíj?
elsösorban természet- és divatfotózás érdekel..
(vidéki vagyok)
.az infó elöre is köszi!!!
emil: gyoccer@freemail.hu v 0620/327-6865

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!