|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bucur
2003-10-14 13:06:12
|
6
|
Légyszi érjél rá gyorsabban! :-))
Nekem ez amúgy is témába vág.
Gondoltam már rá, hogy megkérdezem, miért képzed a kutyát erre. Folyt. majd nálam is köv, ha leírod az egészet. |
|
Előzmény:
 |
gitana19
2003-10-14 12:49:48
|
5
|
Hosszú lesz, úgyhogy széttördelem. Most nincs sok idöm, csak az elsö részt írom le. Hogyan próbáltuk meg a kutyusommal a lehetetlent...
Tavaly nyáron megmérgezték a kutyámat. Augusztus elején aztán nem bírtuk tovább, kutya kellett a családnak (leginkább nekem). Egy németjuhászt vettünk, 8 hetes kölyköt. Együtt játszottunk, nevelgettem, mindössze a nevéig (Vándor) és a fekszik-ig jutottunk, mikor megismerkedtem egy csodálatos emberrel. Egymásba szerettünk, tervezgetni kezdtünk, mikor január táján szörnyü híreket kaptunk. Az amúgy sem túl jó szeme a kedvesemnek elkezdett rohamosan romlani. Az orvos egy látó évet tudott neki maximum ígérni. Se mütét, se beavatkozás nincs, ami segíthtne. A kedvesemnek nem ígértem semmit, viszont a kutyámtól óriási áldozatot kértem.
(folyt. köv.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|