Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-10-15 14:45:35 329
dbér :-)

A mi építtetőnknél tényleg inkább köd, mint köt...

Bocs, nem akartam csúfolódni, vicces ez az elírás.

A hozzászólás:
cskbaba Creative Commons License 2003-10-13 15:52:29 328
OTP Bank. Náluk létezik ilyen díj...
Az építettő a szerződésbe szept.30-at írt, ehhez azért még odabiggyesztette, hogy 2 hónapot csúszhat anélkül, hogy ködbért fizetne. A hitelösszegből viszont még ezidáig semmit nem utalt át a bank az építettőnek.
Előzmény:
SpecialOne Creative Commons License 2003-10-13 15:31:11 327
Személyes tapasztalatom alapján áthárítani nem fogsz tudni semmit, mert az építő gondolom bebiztosította magát a csúszás esetére. Melyik bank ez? Nálunk szó sem volt rendelkezésre tartási díjról (Volksbank)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!