|
|
|
|
 |
Miya
2003-10-22 13:35:47
|
40
|
| Bettineni! ma visszük a befogadott fip-pozitív kis makkánkat az általad ajánlott homeopátiás doktornénihez. Tudnál nekem infót adni, mégis milyen drága? csak nagyságrendileg...(az eddig gyógykezelések miatt már szinte teljesen kimerült a családi kincstár, de ezt mindenképp meg akarjuk próbálni). Arról tudsz valamit, hogy FIP-es cicust kezelt-e már, és életben maradt-e? (mailben is elküldöm ezt a hozzászólást, hátha azt előbb megnézed):-) köszi előre is! |
|
A hozzászólás:
 |
Bettineni
2003-10-11 15:42:27
|
22
|
A keleti pályaudvar mögött Sana Vet rendelő, iszonyú aranyos, állatbarát dokinéni, (drága) de homeopátiás!
Garay u. 21, fsz.1.
interneten is fentvan |
|
Előzmény:
 |
beniona
2003-10-11 15:11:01
|
19
|
| Kihozták a kis bearded collie-t az Illatosról, elvitték orvoshoz, sajnos szopornyicás. Valamelyik topicban úgy rémlik, olvastam olyan homeopátiás szerekről, amelyek kutyáknál is hatásosak. Megpróbálom én is előkeríteni, de ha valaki tud konkrét infót, küldjétek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|