Keresés

Részletes keresés

Miya Creative Commons License 2003-10-22 13:35:47 40
Bettineni! ma visszük a befogadott fip-pozitív kis makkánkat az általad ajánlott homeopátiás doktornénihez. Tudnál nekem infót adni, mégis milyen drága? csak nagyságrendileg...(az eddig gyógykezelések miatt már szinte teljesen kimerült a családi kincstár, de ezt mindenképp meg akarjuk próbálni). Arról tudsz valamit, hogy FIP-es cicust kezelt-e már, és életben maradt-e? (mailben is elküldöm ezt a hozzászólást, hátha azt előbb megnézed):-) köszi előre is!
A hozzászólás:
Bettineni Creative Commons License 2003-10-11 15:42:27 22
A keleti pályaudvar mögött Sana Vet rendelő, iszonyú aranyos, állatbarát dokinéni, (drága) de homeopátiás!
Garay u. 21, fsz.1.
interneten is fentvan
Előzmény:
beniona Creative Commons License 2003-10-11 15:11:01 19
Kihozták a kis bearded collie-t az Illatosról, elvitték orvoshoz, sajnos szopornyicás. Valamelyik topicban úgy rémlik, olvastam olyan homeopátiás szerekről, amelyek kutyáknál is hatásosak. Megpróbálom én is előkeríteni, de ha valaki tud konkrét infót, küldjétek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!