Keresés

Részletes keresés

beniona Creative Commons License 2003-10-11 15:41:28 21
Olvastam, tanulságos. Beszéltem Lajkával, küldöm nekik a telefonszámot.
A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2003-10-11 15:19:13 20
Szia, nagyon rendes tőled, hogy elintézted és közvetítettél:)) Hát... egyik szemem azért sír. Szegénykém, azért volt annyira maga alatt...remélem kijön belőle. Lajka igen járatos a homeopátiás kutyaszerekben, esetleg felhívnád? (06 30 3113594)
(A másik topicban van beszámoló a tegnap estéről)
Előzmény:
beniona Creative Commons License 2003-10-11 15:11:01 19
Kihozták a kis bearded collie-t az Illatosról, elvitték orvoshoz, sajnos szopornyicás. Valamelyik topicban úgy rémlik, olvastam olyan homeopátiás szerekről, amelyek kutyáknál is hatásosak. Megpróbálom én is előkeríteni, de ha valaki tud konkrét infót, küldjétek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!