|
|
|
|
 |
beniona
2003-10-11 15:41:28
|
21
|
| Olvastam, tanulságos. Beszéltem Lajkával, küldöm nekik a telefonszámot. |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2003-10-11 15:19:13
|
20
|
Szia, nagyon rendes tőled, hogy elintézted és közvetítettél:)) Hát... egyik szemem azért sír. Szegénykém, azért volt annyira maga alatt...remélem kijön belőle. Lajka igen járatos a homeopátiás kutyaszerekben, esetleg felhívnád? (06 30 3113594)
(A másik topicban van beszámoló a tegnap estéről) |
|
Előzmény:
 |
beniona
2003-10-11 15:11:01
|
19
|
| Kihozták a kis bearded collie-t az Illatosról, elvitték orvoshoz, sajnos szopornyicás. Valamelyik topicban úgy rémlik, olvastam olyan homeopátiás szerekről, amelyek kutyáknál is hatásosak. Megpróbálom én is előkeríteni, de ha valaki tud konkrét infót, küldjétek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|