|
|
|
|
 |
SpinyNorman
2003-10-14 17:55:22
|
25
|
Szintén homeopátiások. A szüleim Illatos útról kihozott kutyusát ők gyógyították ki.
Reménység állatorvosi rendelő
1032 Budapest Reménység u. 10.
Dr. Miklós Csaba: (06-302) 80-39-81
Dr. Németh József: (06-209) 42-83-42
|
|
 |
Bettineni
2003-10-11 15:42:27
|
22
|
A keleti pályaudvar mögött Sana Vet rendelő, iszonyú aranyos, állatbarát dokinéni, (drága) de homeopátiás!
Garay u. 21, fsz.1.
interneten is fentvan |
|
 |
nextdoor
2003-10-11 15:19:13
|
20
|
Szia, nagyon rendes tőled, hogy elintézted és közvetítettél:)) Hát... egyik szemem azért sír. Szegénykém, azért volt annyira maga alatt...remélem kijön belőle. Lajka igen járatos a homeopátiás kutyaszerekben, esetleg felhívnád? (06 30 3113594)
(A másik topicban van beszámoló a tegnap estéről) |
|
A hozzászólás:
 |
beniona
2003-10-11 15:11:01
|
19
|
| Kihozták a kis bearded collie-t az Illatosról, elvitték orvoshoz, sajnos szopornyicás. Valamelyik topicban úgy rémlik, olvastam olyan homeopátiás szerekről, amelyek kutyáknál is hatásosak. Megpróbálom én is előkeríteni, de ha valaki tud konkrét infót, küldjétek. |
|
Előzmény:
 |
burvinyek
2003-10-10 18:48:46
|
18
|
beniona: klassz vagy! meg az is aki kihozza. Amúgy ő már lejárt ezek szerint, mert erre nem emlékeztem.Szóval kiadják? Remélem nem beteg...holnap írj, ha tudsz valami infot róla..
üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|