Keresés

Részletes keresés

beniona Creative Commons License 2003-10-11 15:11:01 19
Kihozták a kis bearded collie-t az Illatosról, elvitték orvoshoz, sajnos szopornyicás. Valamelyik topicban úgy rémlik, olvastam olyan homeopátiás szerekről, amelyek kutyáknál is hatásosak. Megpróbálom én is előkeríteni, de ha valaki tud konkrét infót, küldjétek.
A hozzászólás:
burvinyek Creative Commons License 2003-10-10 18:48:46 18
beniona: klassz vagy! meg az is aki kihozza. Amúgy ő már lejárt ezek szerint, mert erre nem emlékeztem.Szóval kiadják? Remélem nem beteg...holnap írj, ha tudsz valami infot róla..

üdv

Előzmény:
beniona Creative Commons License 2003-10-10 18:17:20 17
Sziasztok, már itthonról írom, hogy holnap a bearded collie sorsa rendeződik. Én ugyan nem megyek, de kihozzák az Illatosról. Nagyon várom a híreket a kutyusról is és a mai találkáról is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!