|
|
|
|
 |
burvinyek
2003-10-10 18:48:46
|
18
|
beniona: klassz vagy! meg az is aki kihozza. Amúgy ő már lejárt ezek szerint, mert erre nem emlékeztem.Szóval kiadják? Remélem nem beteg...holnap írj, ha tudsz valami infot róla..
üdv |
|
A hozzászólás:
 |
beniona
2003-10-10 18:17:20
|
17
|
Sziasztok, már itthonról írom, hogy holnap a bearded collie sorsa rendeződik. Én ugyan nem megyek, de kihozzák az Illatosról. Nagyon várom a híreket a kutyusról is és a mai találkáról is.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|