Keresés

Részletes keresés

beniona Creative Commons License 2003-10-10 16:16:59 16
A kutya.hu fórumon jelentkezett valaki, aki kihozná, már emilt küldtem neki, beszéltem az Illatos úttal (elég kelletlen volt az ember), ha egy mód van rá, holnap kihozzuk. Juhász Tamásékhoz el tudjuk helyezni talán egy-két napra.
A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2003-10-10 16:10:58 15
Hát... nem hány, nem taknyos, és nincs hasmenése -- mondjuk szerintem elég szívósak, de nem tudhatjuk az előéletét (mit evett, oltották-e, stb.) a depi miatt igen nyúzott lehet és félek az immunrendszere is megingott, de ha holnap vagy vasárnap ki tudnátok hozni, akkor nagy esélye van...
Tudósítsz légyszí...
(Úgy kihoznám, de őt menhelyre nem lehet beadni, én meg nem tudom elkeríteni a három kutyától (az egyik szintén bearded, a héten ivartalanították, a két collie-ból meg az egyik két hete jött ki menhelyről)
Előzmény:
beniona Creative Commons License 2003-10-10 15:56:05 14
Szerinted amúgy egészséges? Egy nyírás és alapos csutakolás után esetleg a tetoválás is előkerülne. Nagyon szeretném kimenteni szegényt, mindjárt beszélek egy bearded tenyésztő ismerősömmel, nem tudunk-e kitalálni valamit. A kutya.hu fórumba már felraktam.
Ha van valami, szólok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!