|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
KerGe
2003-10-10 16:04:52
|
140
|
Szia!
Én 2 hete adtam el ugyanezt a konfigot, géppel együtt az egyik kollégámnak. Egy fél évig használtam kb, szerintem nagyon szép képeket csináltam velük.
Erős ellenfényes képeknél mikor messzebbre fényképeztem, akkor kicsit fátyolos lett a kép, de ezért az árért azért nem várhatunk csúcsminőséget.
Egyszóval én meg voltam elégedve velük.
Üdv,
KerGe |
|
Előzmény:
 |
OpTiMiStA
2003-10-10 13:47:04
|
139
|
Szia RGB99,
Köszi a választ!
Igen, nekem is jónak tűnnek az árak, talán túl jónak is, azért is kérdeztem!
Állítólag nincsenek 1 évesek, a tele még dobozos van.
Mindenkinek:
Inkább olyasmire gondoltam, hogy minőségileg nem kifogásolhatóak-e, pl. képalkotás, AF sebesség, gyári hibák, stb.
További kommentek magas szinten méltányoltak!
Köszönettel,
O. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|