Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
KerGe Creative Commons License 2003-10-10 16:04:52 140
Szia!

Én 2 hete adtam el ugyanezt a konfigot, géppel együtt az egyik kollégámnak. Egy fél évig használtam kb, szerintem nagyon szép képeket csináltam velük.
Erős ellenfényes képeknél mikor messzebbre fényképeztem, akkor kicsit fátyolos lett a kép, de ezért az árért azért nem várhatunk csúcsminőséget.
Egyszóval én meg voltam elégedve velük.

Üdv,
KerGe

Előzmény:
OpTiMiStA Creative Commons License 2003-10-10 13:47:04 139
Szia RGB99,
Köszi a választ!
Igen, nekem is jónak tűnnek az árak, talán túl jónak is, azért is kérdeztem!

Állítólag nincsenek 1 évesek, a tele még dobozos van.

Mindenkinek:

Inkább olyasmire gondoltam, hogy minőségileg nem kifogásolhatóak-e, pl. képalkotás, AF sebesség, gyári hibák, stb.

További kommentek magas szinten méltányoltak!

Köszönettel,
O.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!