|
|
|
|
 |
beniona
2003-10-10 15:56:05
|
14
|
Szerinted amúgy egészséges? Egy nyírás és alapos csutakolás után esetleg a tetoválás is előkerülne. Nagyon szeretném kimenteni szegényt, mindjárt beszélek egy bearded tenyésztő ismerősömmel, nem tudunk-e kitalálni valamit. A kutya.hu fórumba már felraktam.
Ha van valami, szólok.
|
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2003-10-10 15:30:16
|
13
|
Szia, én tegnap láttam illetve nem láttam, mert teljes apátiában fekszik, összegömbölyödve, benyúltam, simiztem, meg sem mozdul -- fajtajellemző, ha rosszul bánnak velük, belebetegszenek:((( Leadták szegényemet, én is úgy gondolom, idősebb mint hat hó...
|
|
Előzmény:
 |
beniona
2003-10-10 15:03:12
|
12
|
Sziasztok!
A bearded collie-ról mit lehet még tudni? Biztos, hogy 6 hónaposnál idősebb, akkor még rövidebb lenne a szőr a fején. Szerintem inkább egy év körüli lehet. Nincs tetoválva? Nem lehetne legközelebb megnézni? Leadták, vagy befogták? A Cat-féle oldalon szinte nulla infó van róla :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|