Keresés

Részletes keresés

beniona Creative Commons License 2003-10-10 15:56:05 14
Szerinted amúgy egészséges? Egy nyírás és alapos csutakolás után esetleg a tetoválás is előkerülne. Nagyon szeretném kimenteni szegényt, mindjárt beszélek egy bearded tenyésztő ismerősömmel, nem tudunk-e kitalálni valamit. A kutya.hu fórumba már felraktam.
Ha van valami, szólok.
A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2003-10-10 15:30:16 13
Szia, én tegnap láttam illetve nem láttam, mert teljes apátiában fekszik, összegömbölyödve, benyúltam, simiztem, meg sem mozdul -- fajtajellemző, ha rosszul bánnak velük, belebetegszenek:((( Leadták szegényemet, én is úgy gondolom, idősebb mint hat hó...
Előzmény:
beniona Creative Commons License 2003-10-10 15:03:12 12
Sziasztok!
A bearded collie-ról mit lehet még tudni? Biztos, hogy 6 hónaposnál idősebb, akkor még rövidebb lenne a szőr a fején. Szerintem inkább egy év körüli lehet. Nincs tetoválva? Nem lehetne legközelebb megnézni? Leadták, vagy befogták? A Cat-féle oldalon szinte nulla infó van róla :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!