Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gilice Creative Commons License 2003-10-10 14:52:51 21
Mikor nálam cserélték az ajtót, a szomszéd néni pont akkor ment valahova és bejött megnézni, hogy ott vagyok e. Egyébként tényleg van abban valami, hogy az emberek néznek és nem tesznek. Tipikus eset még, ha nagy tömegben valaki rosszul lesz.Sajna.
Előzmény:
James Bond Creative Commons License 2003-10-10 13:08:58 20
Erről mindig az jut eszembe, amikor még régebben, mikor közel laktam a szüleimhez, a szomszédjuk - egy idős házaspár - mindig beszámolt arról, milyen későn értem haza előző éjjel (ez általában hajnal volt). Aztán egyszer éjjel ellopták az autómat. Természetesen akkor semmit sem láttak...
Szóval persze, figyelnek a szomszédok, de kevesen vannak, akik tesznek is valamit, ha szükség lenne rá. Mert nem az ő dolguk...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!