Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2003-10-10 14:32:50 11
A szamoyed fiú, úgy láttam a fogai alapján, hogy 4-5 év körüli
A hozzászólás:
Zsuzsáék Creative Commons License 2003-10-10 14:29:08 10
sziasztok!

Válaszolt az ismerősöm, már örökbe fogadtak azóta egy kutyust, de azért érdeklődik még a szamoyed után. Azt kérdezi, hogy kisfiú/kislány, és kb. mennyi idős?

Köszi
Zsuzsa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!