|
|
|
|
 |
adi123
2003-10-10 12:07:43
|
130
|
| Remélem, ez így is lesz. Ezt a két kellemetlenséget leszámítva meg vagyunk elégedve a munkával - különösen a ti munkátokkal (BE, NJ és FHB segítőkészsége, pozitív hozzáállása és korrektsége külön dícséretet érdemel), csak szeretnénk, ha ezzel a két problémával kapcsolatban is közös nevezőre tudnánk jutni. |
|
A hozzászólás:
 |
Festéktüsszentő H. Benő
2003-10-10 11:24:44
|
127
|
Ja, a normális, lakható lakáshoz:
Hidd el, nekünk beruházóként az az érdekünk, hogy jó minőségű lakásokat építsünk, amivel meg van elégedve a vevő. Nagyon egyszerű erre az indok, a Gizella-Ház a harmadik társasházunk és jön még utána remélhetőleg jó sok, úgyhogy az az érdekünk, hogy a már eladott lakások tulajai ne híreszteljék szerte az országban, hogy milyen rossz minőségben dolgoztatunk.
|
|
Előzmény:
 |
Festéktüsszentő H. Benő
2003-10-10 11:21:28
|
126
|
Ez azt jelenti, hogy azok a helyiségek, amiken nincs ablak, szellőzővel lesznek ellátva. A gravitációs szellőzés azt jelenti, hogy a gravitáció szállítja a levegőt, vagyis nincs gépesítve (pl. ventillátor).
Úgy tudom, hogy a redőny előkészítés még mindig aktuális, utólag fel lehet szereltetni redőnyöket, de erre nem esküszöm meg. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|