Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szega Creative Commons License 2003-10-10 09:55:40 627
WadAlma!

Igen, leszedheted, de majd csak ha kemény mínuszok lesznek.

Előzmény:
WadAlma Creative Commons License 2003-10-10 08:58:47 626
szega
koszonom :) lattam a valaszokat, igen sokat segitett. Gondolom a telen majd gond nelkul eltavolithatom a feszket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!