|
|
|
|
 |
nextdoor
2003-10-10 12:50:12
|
9
|
Az írszetteről megtudtam, hogy fiú (tényleg), Ferihegyen fogták be és okt 23-án vihető el.
A szamoyednak okt 22-ig kell ott lennie.
Ezek a dátumok akkor érvényesek, ha addig az eredeti gazda nem jelentkezik, nekik ugyanis kiadják. |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2003-10-10 06:37:21
|
6
|
| Én azt gondolom, fiú, a termetéről és a kis pofájáról, de feküdt, így nem láttam és a pasi nem tudta megmondani. Olyan jó lenne, ha rábírnád a Falu Bölcsét, fáradjon ki az Illatos útra és nézze meg a kutyát... |
|
Előzmény:
 |
patuha
2003-10-09 22:17:45
|
5
|
Sziasztok. A szetter fiú, vagy lány? Mennyi idős, fajtiszta e stb.
Nem nekem kellene, hanem a Falu Bölcsének, de neki kan kellene, mert tavasszal elhalálozott a szetter kankutyájuk.
Köszönettel:patuha
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|