Keresés

Részletes keresés

nextdoor Creative Commons License 2003-10-10 12:50:12 9
Az írszetteről megtudtam, hogy fiú (tényleg), Ferihegyen fogták be és okt 23-án vihető el.
A szamoyednak okt 22-ig kell ott lennie.
Ezek a dátumok akkor érvényesek, ha addig az eredeti gazda nem jelentkezik, nekik ugyanis kiadják.
A hozzászólás:
nextdoor Creative Commons License 2003-10-10 06:37:21 6
Én azt gondolom, fiú, a termetéről és a kis pofájáról, de feküdt, így nem láttam és a pasi nem tudta megmondani. Olyan jó lenne, ha rábírnád a Falu Bölcsét, fáradjon ki az Illatos útra és nézze meg a kutyát...
Előzmény:
patuha Creative Commons License 2003-10-09 22:17:45 5
Sziasztok. A szetter fiú, vagy lány? Mennyi idős, fajtiszta e stb.
Nem nekem kellene, hanem a Falu Bölcsének, de neki kan kellene, mert tavasszal elhalálozott a szetter kankutyájuk.
Köszönettel:patuha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!