|
|
|
|
 |
patuha
2003-10-09 22:17:45
|
5
|
Sziasztok. A szetter fiú, vagy lány? Mennyi idős, fajtiszta e stb.
Nem nekem kellene, hanem a Falu Bölcsének, de neki kan kellene, mert tavasszal elhalálozott a szetter kankutyájuk.
Köszönettel:patuha
|
|
 |
mos-oi
2003-10-09 20:45:33
|
1
|
Ezt a hirdetést a Stopon találtam. Egy lehetséges befogadó.Hátha..... :-))
6- 8 hónapos kis testű, rövid szőrű kislány kutyát örökbe fogadnék. (Kérem, 16- 20 óra között hívjanak. )10-09
Feladó: matetot@freemail.hu
Telefon: 06 20 527 9046
|
|
A hozzászólás:
 |
m a x
2003-10-09 20:37:44
|
0
|
Ezek a képek ma készültek.
A kutyákról információval Nextdoor szolgálhat.
Úgy láttam rá már van érdeklődő:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Egy gyönyörű szetter:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Egy tündéri kölyök:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|