Keresés

Részletes keresés

patuha Creative Commons License 2003-10-09 22:17:45 5
Sziasztok. A szetter fiú, vagy lány? Mennyi idős, fajtiszta e stb.
Nem nekem kellene, hanem a Falu Bölcsének, de neki kan kellene, mert tavasszal elhalálozott a szetter kankutyájuk.
Köszönettel:patuha
m a x Creative Commons License 2003-10-09 20:49:19 2
További képek a kutyákról:

Illatos út - 2003.10.09

mos-oi Creative Commons License 2003-10-09 20:45:33 1
Ezt a hirdetést a Stopon találtam. Egy lehetséges befogadó.Hátha..... :-))
6- 8 hónapos kis testű, rövid szőrű kislány kutyát örökbe fogadnék. (Kérem, 16- 20 óra között hívjanak. )10-09
Feladó: matetot@freemail.hu
Telefon: 06 20 527 9046

A hozzászólás:
m a x Creative Commons License 2003-10-09 20:37:44 0
Ezek a képek ma készültek.
A kutyákról információval Nextdoor szolgálhat.

Úgy láttam rá már van érdeklődő:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Egy gyönyörű szetter:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Egy tündéri kölyök:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!