Keresés

Részletes keresés

Ghiml Creative Commons License 2003-11-11 01:44:46 52
" lenne egy nagy kérdésem: a patak túlpartján mi (volt) az a ronda gyár?"

Hali yaszs! - és üdv mindenkinek.

"Mungo" posztó és tépésgyár. Itt készültek anno, a háború előtt a kötések, és különféle eü. kötszerek.

Sacyka Creative Commons License 2003-10-26 19:30:27 22
Neked is üdv, Yaszs!

Hogy áll a lakásvétel? Egyébként sietni kell, mert tudtommal már csak 1-2 lakás maradt vagy már annyi sem!
Szomorú vagyok, hogy nem tetszik a gyár, nekem a kedvencem, pont rá néz majd az ablakunk, a kedvesem meg a gyárkéménybe van beleszeretve! :) Pedig ő nem megrögzött városi. Mi úgy kerültünk ide, hogy ő Pomázon nőtt föl és imádja a környéket, mindenképpen errefele akart lakni. Pont kapóra jött, mert épp az ő szülei és az enyém között helyezkedik el. :) Egyébként tök véletlenül találtam rá, a lakopark.lap.hu oldalán, ahol már egy éve böngészgettem a lakásokat és rémesebbnél rémesebbeket láttam.

A hozzászólás:
yaszs Creative Commons License 2003-10-09 15:48:02 16
Sziasztok,
Lehet hogy én is csatlakozom a klubhoz: úgy általában minden szép, de legalábbis elfogadható (beleértve az árakat is), de lenne egy nagy kérdésem: a patak túlpartján mi (volt) az a ronda gyár? Előre is köszi a választ.
Remélem, szomszédok leszünk...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!