|
|
|
|
 |
Ghiml
2003-11-11 01:44:46
|
52
|
" lenne egy nagy kérdésem: a patak túlpartján mi (volt) az a ronda gyár?"
Hali yaszs! - és üdv mindenkinek.
"Mungo" posztó és tépésgyár. Itt készültek anno, a háború előtt a kötések, és különféle eü. kötszerek.
|
|
 |
Sacyka
2003-10-26 19:30:27
|
22
|
Neked is üdv, Yaszs!
Hogy áll a lakásvétel? Egyébként sietni kell, mert tudtommal már csak 1-2 lakás maradt vagy már annyi sem!
Szomorú vagyok, hogy nem tetszik a gyár, nekem a kedvencem, pont rá néz majd az ablakunk, a kedvesem meg a gyárkéménybe van beleszeretve! :) Pedig ő nem megrögzött városi. Mi úgy kerültünk ide, hogy ő Pomázon nőtt föl és imádja a környéket, mindenképpen errefele akart lakni. Pont kapóra jött, mert épp az ő szülei és az enyém között helyezkedik el. :) Egyébként tök véletlenül találtam rá, a lakopark.lap.hu oldalán, ahol már egy éve böngészgettem a lakásokat és rémesebbnél rémesebbeket láttam. |
|
A hozzászólás:
 |
yaszs
2003-10-09 15:48:02
|
16
|
Sziasztok,
Lehet hogy én is csatlakozom a klubhoz: úgy általában minden szép, de legalábbis elfogadható (beleértve az árakat is), de lenne egy nagy kérdésem: a patak túlpartján mi (volt) az a ronda gyár? Előre is köszi a választ.
Remélem, szomszédok leszünk...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|