Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bartloka Creative Commons License 2003-10-09 15:29:17 11
Bocs: nyári estéken / nyaranta - tetszés szerint egyik törlenő :)
Előzmény:
Bartloka Creative Commons License 2003-10-09 15:17:10 10
Nyári estéken, ha a Gulya-dombról a viadukt felé sétálsz a Séd partján, nyaranta szokott lenni lámpácska. Nem hazudok :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!