Keresés

Részletes keresés

sere Creative Commons License 2003-10-09 09:41:46 114
A hűtőnek az a jó, ha minnél hűvösebb a körülötte lévő levegő, mert így tudja optimálisan leadni a hőt. Mivel azonban a radiátor nem mögötte, hanem mellette van, és a meleg levegő elsősorban felfelé áramilik, szvsz annyi lesz a következmény, hogy egy kicsit többet fog enni a hűtő.
A hozzászólás:
gaBo Creative Commons License 2003-10-09 09:26:28 113
Sziasztok,

éppen beépített konyhánkat tervezgetjük épülgetô lakásunkba. Sajnos a beépített hütôt csak úgy tudjuk elhelyezni, hogy a szekrény sarka kb. 15 cm-re legyen egy viszonylag nagy teljesítményü radiátor oldalától (ez egy kb. 2 m hosszú és 30 cm magas fütôtest, az átadópult aljánál). Kb. úgy kell elképzelni, hogy a hütô oldalának meghosszabbításától 10 cm-re, azzal párhuzamosan helyezkedik el a fütôtest. Befolyásolhatja-e ez a hütô müködését (fôleg a fagyasztó miatt aggódom, mert az van a közvetlen közelében)?

Köszi,
gaBo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!