Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bartloka Creative Commons License 2003-10-08 12:17:57 7
Hangosan röhögtem az irodában a sztoridon :))) Elég hihetetlenül hangzik.
Eredeti témára visszatérve: Veszprém, Gulya-domb, nyári este => rengetek szentjánoska.
Előzmény:
csupaszabo Creative Commons License 2003-09-30 10:17:57 6
Ne bántsátok a varangyos békákat! Tüneményes jószágok!
Nálunk Anyáméknál igencsak sok van, néha a kutyák kennelébe is betéved egy-egy kisebb táényér nagyságú nőstény. A múltkor az egyik kiskutyám valahogy ráborította a brekkencsre az egyik ételhordót, csóri breki meg az alatt kóválygott egész éjjel. Olyan zörgést csapott, hogy majd megbolondultam tőle.
Egyszer volt egy aranyos brekim, barna varangy volt, nőstény, akkora mint egy kávéscsésze-alj.
Novemberben került hozzám, valahogy nem ásta be magát elég mélyre és kifordították szántás közben.
Nos, állandóan lisztkukacot vettem neki, meg ilyesmi nyalánkságokat, aztán tavasszal már szép nagy földigilisztákkal örvendeztettem meg. Tudtátok, hogy a varangy milyen értelmes jószág? Megismerte a hangomat, jött utánam a lakásban, bárhova mentem. Egyszer kapott egy akkora földigilisztát, mint egy kisebbfajta kígyó. Amikor meglátta, teljesen extázisba jött tőle, bekapta a közepét. A gilisdzta kínjában rátekeredett brekkencsem fejére-nyakára, aki majdnem megfulladt tőle. Kis pislogéás után rájött a megoldásra. Két mellső lábára rákönyökölt és a giliszta két véfgét szépen akkurátusan betömte a szájába. Pont így nézett ki Csabi fiam, amikor először adtam nekik makarónit és elfelejtettem feldarabolni nekik!
Már perzse nem küllemileg értettem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!