|
|
|
|
 |
MZ/Y
2003-10-08 19:23:52
|
112
|
KM!
Köszönöm ismét. Volt eszemben ez a fajta megoldás, de a szellőzés miatt akkora szekrény kellene, ami -szerintem- abszolút nem illik a többihez. Így vagy a beépített marad, vagy valahová külön rakni.
Egyébként én vagyok az, aki fal ügyben zaklatlak magánban. Azokat a válaszokat is köszönöm - kellemes meglepetés, hogy akad ma Mo-on olyan szakember, aki segít, a sebességről nem is beszélve! :o) |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-10-08 09:16:03
|
110
|
MZperYpsz-nek még mindig az integrált hütőkről :
annyi kiegészités még, hogy a hagyományos hűtőszekrényekhez is lehet kapni olyan vasalatot, amivel a normál hütőajtót is lehet nyitni, miközben elötte - egy a konyhapulthoz idomuló - bútorlap van. ez a szekrény nyilván nem lesz modulban, mert a 60 cm szélességhez még hozzájön a bútorlapok vastagsága+az elhelyezés, de ily módon a hagyományos (nem integrált) hütő is elrejthető. |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2003-10-08 09:06:57
|
109
|
Válaszokat köszönöm!
KM: én is a hűtőre gondoltam, a tűzhely gyakorlatilag biztos, hogy beépíthető lesz. Csak az árkülönbséget én nagyobbnak láttam, a másfélszerest még elfogadhatónak (általam kifizethetőnek) gondolom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|