Keresés

Részletes keresés

KM Creative Commons License 2003-10-08 09:16:03 110
MZperYpsz-nek még mindig az integrált hütőkről :

annyi kiegészités még, hogy a hagyományos hűtőszekrényekhez is lehet kapni olyan vasalatot, amivel a normál hütőajtót is lehet nyitni, miközben elötte - egy a konyhapulthoz idomuló - bútorlap van. ez a szekrény nyilván nem lesz modulban, mert a 60 cm szélességhez még hozzájön a bútorlapok vastagsága+az elhelyezés, de ily módon a hagyományos (nem integrált) hütő is elrejthető.

A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2003-10-08 09:06:57 109
Válaszokat köszönöm!
KM: én is a hűtőre gondoltam, a tűzhely gyakorlatilag biztos, hogy beépíthető lesz. Csak az árkülönbséget én nagyobbnak láttam, a másfélszerest még elfogadhatónak (általam kifizethetőnek) gondolom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!