|
|
|
|
 |
Profy
2003-10-04 15:00:27
|
323
|
Hali Kemot01!
Megnézted mit írsz alá az ingatlan közvetítőnél?
A nálad lévő példányon rajta kell lenni hogy visszalépés esetén milyen %-os díjakat alkalmaznak! :(( A foglalót sajna buktad ezért jó az előleg!
Kártérítésre nem kötelezhet! |
|
A hozzászólás:
 |
kemot01
2003-10-04 11:39:58
|
322
|
Sziasztok! Egy kis segítség kellene...
Meg akartunk venni egy házat, minden simán ment is, lefoglalóztuk stb. de most úgy néz ki, sajnos vissza kell lépni a vételtől egyéb okok miatt. De az ingatlanközvetítő ügyvédje felhívta a figyelmünket, hogy így nem csak a foglalót bukjuk, hanem még kártérítésre is kötelezhetnek minket. Kérdésem: el tudná küldeni valaki esetleg az idevonatkozó jogszabályt?
kösz előre: kemot
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|