Keresés

Részletes keresés

Profy Creative Commons License 2003-10-04 15:00:27 323
Hali Kemot01!

Megnézted mit írsz alá az ingatlan közvetítőnél?
A nálad lévő példányon rajta kell lenni hogy visszalépés esetén milyen %-os díjakat alkalmaznak! :(( A foglalót sajna buktad ezért jó az előleg!
Kártérítésre nem kötelezhet!

A hozzászólás:
kemot01 Creative Commons License 2003-10-04 11:39:58 322
Sziasztok! Egy kis segítség kellene...

Meg akartunk venni egy házat, minden simán ment is, lefoglalóztuk stb. de most úgy néz ki, sajnos vissza kell lépni a vételtől egyéb okok miatt. De az ingatlanközvetítő ügyvédje felhívta a figyelmünket, hogy így nem csak a foglalót bukjuk, hanem még kártérítésre is kötelezhetnek minket. Kérdésem: el tudná küldeni valaki esetleg az idevonatkozó jogszabályt?

kösz előre: kemot

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!