Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kenny_McCormick Creative Commons License 2003-10-03 12:34:33 133
Köszi.
Előzmény:
timartom Creative Commons License 2003-10-03 11:16:09 132
Én nyugod szívvel ajánlom a Sigma obit. Nekem a saját EX-es Sigmáimmal még semmi probléma nem volt, a 2.8-as fényerő pedig elég jól tud néha jönni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!