Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
rgb99 Creative Commons License 2003-10-02 20:38:18 127
c s i b e :

Szia! A Sigma SD9 digigépét teszteltem többek között a 24-70/2,8 EX Sigma obival.
Az objektív rajza nagyon tetszett, de az AF amellett, hogy elég gyorsnak tűnik, nagyon sprőd. Zajos és rángat. (Hallottam is néhány EX-es obiról, aminek meghalt az AF-je.)
A Canonnál az objektívben van az AF.-motor, bár a lencserendszer ugyanaz.
(rgb99)

Előzmény:
c s i b e Creative Commons License 2003-10-02 08:39:57 123
Sziasztok,
volt már valakinek a kezében ilyen objektív: Sigma EX 2.8/24-70mm DG Canon? Digithez tapasztalat esetleg?
Köszönettel: Csibe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!