|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-10-02 19:51:57
|
135
|
VÉNYOLC,
lehet, hogy neked van igazad, de a SOFA nemrég kiadott tervezőknek szánt "Építész CD"-jében a BRÜGMANN profilja szerepel (egyébként szerintem secko jedno) |
|
Előzmény:
 |
VÉNYOLC
2003-10-02 18:46:46
|
134
|
KM, köszi a választ, ha jól informált az ablakos nő akkor a SOFA a SALAMANDER profilt használja. A 150 X 250-es ablakom ALUPLAST profilból k 1,1-el 82k, SOFA-ból 90K. Gázt nem fogok bele kérni úgyis elillan, csak a hővédő bevonatot. Ha jól emlékszem akkor így a k 1,4 lesz.
Szerintem ezt fogom válsztani. Sajnos az is 3-4 hét mire legyártják.
Mégegyszer köszi, üdv.: venyolc |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|