Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Feketelista Creative Commons License 2003-10-02 07:55:11 122
Hát ha tudsz még ilyet, akkor engem is érdekelne egy 75-300 IS USM obi 100 körül!
Előzmény:
powirqw Creative Commons License 2003-10-01 15:31:37 116
Köszi a felajánlást,de azóta már nekem is van egy nem elektormos fajta, csak nem volt még időm komolyabban kipróbálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!