Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
byly full Creative Commons License 2003-10-02 00:39:59 22
Elnézést kérek mindenkitől,hogy ilyen soká válaszolok.Elutazva voltam.Köszönöm a fotókat.
A munkáról:Festményt kell készitenem a kárpáti
barna medvéről.Állatkerti medvéket nem nagyon akarok.Rosszul tartják őket és ezért csunyák,nem
természetesek.
byly full
Előzmény:
Ilycsin Creative Commons License 2003-09-30 20:53:04 19
Itt meg egy Horvát medve a Paklenica nemzeti parkbol:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!