Keresés

Részletes keresés

KM Creative Commons License 2003-10-02 07:03:26 133
Nőgyógyásznak :
A Stabilról nemrég irtam valahol, kivül szinre fújt fém fegyverzetű faablak, megbizható, jó minőség.
A hozzászólás:
Nőgyógyász Creative Commons License 2003-10-01 17:36:02 131
Sziasztok!

A STABIL műanyag ablakokról, ajtókról mi a véleményetek? Leendő lakásomba ilyet építenek be, szóval nem tudok rajta változtatni (lakópark), csak érdekelne, hogy mégis mire számíthatok :)

Köszi,
NGY

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!