|
|
|
|
 |
szomi_szomi
2003-10-01 11:16:52
|
318
|
De volt pár hozzászólás róla, colos oda is beírta a kérdését.
SZVSZ jobb ha sürgősen tisztázzátok ezt a "hátszéllel". |
|
A hozzászólás:
 |
kanCa
2003-10-01 11:06:35
|
317
|
| Sajna nem tárgyalják, nem véletlenül rontom itt a levegőt... :))) |
|
Előzmény:
 |
szomi_szomi
2003-10-01 10:46:57
|
316
|
Hogy konkrétan mi van, arról lövésem sincs (én még a régi szép időkben, azaz két éve vettem fel a hitelt). Csak általánosságban leírtam, hogy szerintem mitől van mindenki így megkavarodva.
Van külön OTP hiteles topik, szerintem ott már tárgyalják is a témát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|