Keresés

Részletes keresés

szomi_szomi Creative Commons License 2003-10-01 11:16:52 318
De volt pár hozzászólás róla, colos oda is beírta a kérdését.

SZVSZ jobb ha sürgősen tisztázzátok ezt a "hátszéllel".

A hozzászólás:
kanCa Creative Commons License 2003-10-01 11:06:35 317
Sajna nem tárgyalják, nem véletlenül rontom itt a levegőt... :)))
Előzmény:
szomi_szomi Creative Commons License 2003-10-01 10:46:57 316
Hogy konkrétan mi van, arról lövésem sincs (én még a régi szép időkben, azaz két éve vettem fel a hitelt). Csak általánosságban leírtam, hogy szerintem mitől van mindenki így megkavarodva.

Van külön OTP hiteles topik, szerintem ott már tárgyalják is a témát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!