Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
timartom Creative Commons License 2003-10-01 10:18:05 114
Hogy én is megerősítselek a Sigma 180 f3.5 macroval kapcsolatban, szerintem is egy kitűnő obi, csak ajánlani tudom. Nekem mióta megvan ez a kedvencem és szintén Canon EOS rendszerben használom.
Előzmény:
tapika Creative Commons License 2003-09-23 23:19:58 100
Sziasztok! A véleményetket szeretném kérni egy dologgal kapcsolatban. Amatőr természetfotósként viszonylag sokat makrózom és nagyon piszkálja a fantáziámat az új Tamron 180/3.5 makróobjektív. Mi a véleményetek róla ?? A Sigma 180/3.5-höz képest milyen ?? Melyiket ajánlanátok a kettő közül ?? (Nekem EOS renszerem van, azzal használnám). A válaszokat előre is köszönöm ! Üdv: Tapika

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!