|
|
|
|
 |
kanCa
2003-10-01 10:15:47
|
313
|
Így érthető.. nekünk sajna biztosan nem így lesz, hiszen a jövő héten befizetjük a 12 százalékot, a többi hitelből lesz. A hitelt megigényeljük ebben a hónapban, tehát kb. február, március körül aláírunk, és jó esetben októberben költözünk... közben meg fizetünk..
Nagyon nagy szerencsétek volt, Kicsinap!!! |
|
A hozzászólás:
 |
kicsinap
2003-10-01 10:09:22
|
312
|
Hello itt is!
Én azért nem értem az egészet, mert mi már bent laktunk, amikor a hitelszerződést aláírtuk. 2002 májusában kötöttük le a lakást, akkor kifizettük a 30%-át a vételárnak, majd júliusban egy újabb részletet, december elején átutalták a lakástakarék megtakarítási részét, január végén átadták a lakást, februárban beköltöztünk, a hitelszerződést március végén írtuk alá, április elején folyósították a hitelt az építtetőnek. |
|
Előzmény:
 |
kanCa
2003-10-01 10:00:12
|
311
|
| Coios kérdésére a válasz engem is érdekelne! Történetesen az, hogy mivel mi is épülőfélben lévő lakásra vesszük fel a hitelt, a bank szerint az első részlet folyósításától a beköltözésig nem a kedvezményes, hanem a piaci kamatot, vagyis 13 százalékot fizetünk. Ez valóban így van? Ezek alapján havi 90 ezer forintot fizetnénk a lakásunkért, aminek csak a falai állnak... Mellette pedig az albérletet is.. elég bizarr!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|