Keresés

Részletes keresés

Erzsébeti Creative Commons License 2003-10-03 16:33:26 99
Hali!

Azt lehet, hogy hozzá kellett volna tennem, hogy az én elszívóm egy "erősebb" tipus, 500 m3 feletti.

Erzsébeti

A hozzászólás:
KM Creative Commons License 2003-10-01 09:27:41 96
igy van, az általános szabály vill/gáz esetén 60/70 cm. 10 cm nem oszt és nem szoroz.
Előzmény:
kgy2316 Creative Commons License 2003-09-30 11:39:19 95
Szervusz,
ne ess kétségbe, vedd elö az elszivó szerelési utmutatóját, szerintem ez az elszivótól is függ (milyen erös elszivása van) én úgy emlékszem a mienknél 60cm-t irnak villanytüzhelyhez és 70cm-t gáztüzhelyhez.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!