|
|
|
|
 |
Erzsébeti
2003-10-03 16:33:26
|
99
|
Hali!
Azt lehet, hogy hozzá kellett volna tennem, hogy az én elszívóm egy "erősebb" tipus, 500 m3 feletti.
Erzsébeti |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-10-01 09:27:41
|
96
|
| igy van, az általános szabály vill/gáz esetén 60/70 cm. 10 cm nem oszt és nem szoroz. |
|
Előzmény:
 |
kgy2316
2003-09-30 11:39:19
|
95
|
Szervusz,
ne ess kétségbe, vedd elö az elszivó szerelési utmutatóját, szerintem ez az elszivótól is függ (milyen erös elszivása van) én úgy emlékszem a mienknél 60cm-t irnak villanytüzhelyhez és 70cm-t gáztüzhelyhez. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|