Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szega Creative Commons License 2003-10-01 07:35:32 21
Kósa korábban valóban a veresi menhelyen dolgozott (hivatalosan asszem gondnokként, valójában gondozóként), de a menhely mostani vezetőjével fasírtban van, ki is van tiltva a telepről. Amúgy a telep mellett lakik egy házban. A veresegyházi önkormányzatot kéne felhívni, mert ők üzemeltetik a menhelyet.
A másik verzió, hogy megkeresed Horkai Zolit Gödöllőn.
Előzmény:
Gogolák et.nő Creative Commons License 2003-09-29 18:45:28 10
Nem tudom, segítség-e neked Kósa József ("A" medvés) neve. Én régen jártam nála, akkor 2-3 medvéje volt, de ha jól tudom, valamiféle medvemenhelybe fogott bele (már nem tudom, sikerült-e). Veresegyházán kell keresni őt, és vidéki állatkertekben is érdeklődhetsz medveügyben.
Sok sikert!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!