|
|
|
|
 |
KM
2003-10-02 07:02:17
|
132
|
VÉNYOLC-nak a müa. ablakprofilokról :
tudomásom szerint az alábbi profilokat használják Mo-on. ACTUAL, ALUPLAST, BRÜGMANN, DIMEX, KBE, KÖMMERLING, PANORAMA, REHAU, ROPLASTO, SALAMANDER, SCHÜCO, SPECTUS, TRYBA, VERATEC...
Hogy ezek közül melyik pontosan mit tud, nem tudom. jó részükkel már találkoztam, de az általad emlitettekkel sajnos még nem. Mindkét cég német, ahogy a legtöbb profilgyártó. A SOFA a szintén német Brügmann profil rendszer "Softline" profilját használja Roto vasalatokkal. Személyes tapasztalatom a müanyag termékeikről nincs.
SOFA
http://www.sofa.hu/index2.html
DIMEX német nyelvű oldala :
http://www.dimex.de/
ROPLASTO magyar oldala :
http://www.roplasto.com/MA_index.htm |
|
A hozzászólás:
 |
VÉNYOLC
2003-09-30 21:52:23
|
130
|
Sziasztok!
Az építkezős topicban már megkérdeztem, aztán rájöttem, hogy a kérdésnek itt a helye:))
Kicsit kiegészítve: mi a véleményetek a SOFA 4 légkamrás műanyag ablakairól. Ha olyan jó mint a fa ablakai akkor nem lehet rossz befektetés, mert nem sokkal drágább pl. egy ALUPLAST-nál.Legalábbis akcióban.
Érdekelne még a ROPLASTO és a DIMEX profilokról a véleményetek.
Köszi: venyolc |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|