|
|
|
|
 |
KM
2003-10-01 09:27:41
|
96
|
| igy van, az általános szabály vill/gáz esetén 60/70 cm. 10 cm nem oszt és nem szoroz. |
|
A hozzászólás:
 |
kgy2316
2003-09-30 11:39:19
|
95
|
Szervusz,
ne ess kétségbe, vedd elö az elszivó szerelési utmutatóját, szerintem ez az elszivótól is függ (milyen erös elszivása van) én úgy emlékszem a mienknél 60cm-t irnak villanytüzhelyhez és 70cm-t gáztüzhelyhez. |
|
Előzmény:
 |
Ágibági
2003-09-30 05:48:26
|
94
|
| Jaj istenem, ettől féltem. A miénk is 72 cm-re van. Mindenképpen tudnia kellett volna ezt az asztalosoknak, ezért szólni is fogunk nekik, de hogy mit tudnak vele most már kezdeni??? (az elszívó felett még kisszekrény is van ui., hogy a konyhabútor többi részének tetejével egy magasságban végződjön az egész...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|