Keresés

Részletes keresés

KM Creative Commons License 2003-10-01 09:27:41 96
igy van, az általános szabály vill/gáz esetén 60/70 cm. 10 cm nem oszt és nem szoroz.
A hozzászólás:
kgy2316 Creative Commons License 2003-09-30 11:39:19 95
Szervusz,
ne ess kétségbe, vedd elö az elszivó szerelési utmutatóját, szerintem ez az elszivótól is függ (milyen erös elszivása van) én úgy emlékszem a mienknél 60cm-t irnak villanytüzhelyhez és 70cm-t gáztüzhelyhez.
Előzmény:
Ágibági Creative Commons License 2003-09-30 05:48:26 94
Jaj istenem, ettől féltem. A miénk is 72 cm-re van. Mindenképpen tudnia kellett volna ezt az asztalosoknak, ezért szólni is fogunk nekik, de hogy mit tudnak vele most már kezdeni??? (az elszívó felett még kisszekrény is van ui., hogy a konyhabútor többi részének tetejével egy magasságban végződjön az egész...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!