Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kuksibonyok Creative Commons License 2003-09-30 11:17:35 7
Az alatt én sem, de sajna én már találkoztam 3000-3500/órával és csak annyit tesznek meg, hogy megmutatják, hol van az istálló. Utána nem figyelnek Rád. Az ilyeneket jó lenne elkerülni, mert egy kezdő lovassal ez életveszély!
Előzmény:
Accipiter Gentilis G. Creative Commons License 2003-09-29 13:55:30 6
llusta által adott fórumon vannak árak, bár nem mindhez. nem tudom téged mi érdekel, de eddig tapasztalatomból kiindulva én 1000,- Ft alatti oktatási díjra / óra nem számítok.

-agg-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!