Keresés

Részletes keresés

Zsuzsó Creative Commons License 2003-09-29 18:04:01 90
Sziasztok!

Hát én még nem végeztem a konyhával, sőt egyenlőre azt se tudom, hogy hogyan helyezzem el a bútorokat:-(
Úgyhogy egyenlőre a megálmodás fázisánál tartok:-)
Te?

Zsuzsó

A hozzászólás:
frydek Creative Commons License 2003-09-29 17:25:40 89
Mi van veletek?

Mindeki befejezte a konyháját?
Vagy talán mindenki a tervezőprogrammal játszik?

Meséljetek, hogy áll a ház?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!