Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Accipiter Gentilis G. Creative Commons License 2003-09-29 13:31:28 4
okés, köszi. először azt hittem, indexes fórum,de ahogy sejtettem... :)) minden esetre köszönöm, 3 már ki is lett copyzva. :)
Engem mondjuk az is érdekelne, hogy kinek milyen véleménye van a különböző lovardákról. Mert szerintem ez is fontos, és löketet adhat egy bizonytalankodónak. :))

PS: a linkelésnek az a formája nekem se megy. az élőbeni előadása sokkal inkább! :D

-agg-

Előzmény:
Ilusta Creative Commons License 2003-09-29 13:03:07 3
Megőrülök, a rohadt kettősponttól! :)))
Utóljára próbálkozom, ha nem megy, ütögesd be!:)))
ez lenne az

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!