|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Ilusta
2003-09-29 12:41:48
|
0
|
Szia!
Van itt is már 2 lovas topic. A lovaglás címűbe, lovas címeket is találsz.
De, ha annyira keresel Bp-en helyet lovaglásra, van dögivel.
II-III-VIII-XVI-XVII-XXIII. kerületekben pl.
ajánlom figyelmedbe az alábbi fórumot, ott a lovas apróban és máshol tele vannak lovardákkal:
lovasforum |
|
Előzmény:
 |
Accipiter Gentilis G.
2003-09-29 10:14:32
|
-
|
Mostanában elég sok újság, és műsor foglalkozik a lovas sporttal. A hazai turizmus is rengeteg lovas programmal csábítja az érdeklődőket. De mi van, ha egy pesti lány a fészkes fővárosban akar lovazni tanulni?
Gondoltam kéne egy hely, ahol összegyűlnek az élmények, és CÍMEK, amik segítségre lesznek.
A lovardákon kívül persze lovas élményeket is szívesen várok, meg mindent ami lovakkal kapcsolatos, lévén magam is lómániás vagyok.
Üdvhalom;
-agg- |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|