Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ilusta Creative Commons License 2003-09-26 22:23:11 4
Tavaly volt egy nagy aláírásgyűjtő kampány az élő-állatszállítások ellen...a Rex felügyelte MO-on...egy csomó emberrel aláírattam, de ma sem tudom elértünk-e valamit?
Szerintem nem.
Előzmény:
ChetaRunner Creative Commons License 2003-09-26 22:04:05 3
Meg abból a szempontból is nagyon "kellemes" a dolog, hogy pl. megveszem egy ezresér a Tescoban a marhacsülköt, ami még Franciaországban, ahol vágták, 900Ft volt, a marhát viszont Németországból hozták, ahol pedig a változatosság kedvéért a Tescónk melleti kukoricaföldről etették. E drága jó szervezettségnek köszönhetően a marha csülke ezresének 400Ft-je a szállítás, 400Ft-je az adója, a maradék 200-on meg osztozzon a termelő, meg a tenyésztő. És e mellett vasúton esetleg a világért se szállítanák, mindent kifejezetten csakis kamionokkal lehet megoldani, csakis keresztül a városközpontokon, kilóméteres dugókon a magyar határon, a levegőt megtöltve kétszer annyi CO2-vel, mint amennyit az a szerencsétlen marha egész életében kilélegzett... Kiváló! :((((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!