|
|
|
|
 |
byly full
2003-09-29 03:42:45
|
1
|
chetarunner kösz a topikot.Köszöntök mindenkit.A
munkámhoz lenne szükségem európai barna medve képekre.Sajnos a netten szinte kizárólag csak grizli képek vannak s a könyvtárakban is csak a grizliről találtam könyveket,pedig elég sok időt töltöttem el bányászással.Kérem a segitségeteket.byly full |
|
A hozzászólás:
 |
ChetaRunner
2003-09-26 20:58:12
|
-
|
FIGYELEM! EZ NEM AZ ÉN TOPICOM!!! :)
Byly full nevű egyéniség küldött nekem drótpostát, hogy nagyon szeretne pár képet barnamedvéről, nyissak már egy topikot, mer még lusta volt 30 hozzászólást összekaparni. A "Vicces történetek háziállatainkról" topikon találkoztunk össze, minthogy akkortájt én írtam oda a legtöbbet, hozzám kattintott... Én meg segítek, ha tudok :) Elképzelhető, hogy engem itt többet nem látok, innentől Byly full-é a topik, majd ő ad bővebb infót az igényekről. Szóval képek kellenek, és fontos, hogy európai legyen az a medve.
STOP, ChetaRunner kijelentkezik... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|