|
|
|
|
 |
G. Peti
2003-09-26 18:16:02
|
25
|
Na utánanéztem, állítólag a július 26-a után beérkezett igénylésekért már fizetni kell. Ebben csak az a bökkenő, hogy akik bőven augusztusban igényelték, nekik még ingyenes volt.
Mégis mi a faszt képzelnek? A 20 Ft-os előállítási költsésért még fizessek 1250 Ft-ot? Én ki nem váltom, az biztos! Inkább megyek a hazai szektorba idegenben is...
Kíváncsi vagyok tavasztól, mikor már állítólag mindenkinek ki kell váltani, hányan teszik meg. De majd rájönnek a klubok is, amikor üresen állnak a vendégszektorok, hogy leeht, hogy kártya nélkül is jó lenne az a párszázszor 1000 Ft. |
|
A hozzászólás:
 |
G. Peti
2003-09-26 18:03:22
|
23
|
Jövök haza tegnap pestről, egy postai papír fogad, miszerint valami utánvételes cuccom érkezett 1250 Ft-tal...
Ma megkérdeztem a postán ki a feladó, a MLL volt. Ezekszerint már fizetni is kell a szurkolói kártyáért?! Nem volt elég az a 2 kép és a postaköltség? Mégis mit képzelnek?! Amúgy otthagytam, nem váltottam ki... Még fizessek is érte... Röhej... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|