|
|
|
|
 |
big_mafa
2003-09-26 16:49:44
|
301
|
Ez erdekes, de tenyleg igy van. Ha nem csinalnak semmit, csak "ulnek a penzen", es raadasul a kotbered is maximalva van (mint az esetek 99%-ban), akkor mondjuk buknak 0.5-1M kotbert, es ENNYI. Persze ha vettek fel hitelt a telekre, akkor mar nekik is sietosebb, de ha nem, akkor jol elvannak igy is...
Vagy lehet vmit tenni ellene? |
|
A hozzászólás:
 |
bucoka
2003-09-26 16:22:55
|
300
|
De, gondolom, ha az építtető hibájából hiúsul meg a szerződés. Itt ők akartak visszalépni, mert tulajdonképpen elvesztették a bizalmukat irántuk, féltek, hogy nem lesz semmi az építkezésből.
De ahogy hallom, azóta változott a helyzet, és csinálják rendesen. |
|
Előzmény:
 |
szomi_szomi
2003-09-26 10:06:40
|
296
|
| Bocs, de ilyenkor nem a foglaló duplája járna vissza? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|