Keresés

Részletes keresés

big_mafa Creative Commons License 2003-09-26 16:49:44 301
Ez erdekes, de tenyleg igy van. Ha nem csinalnak semmit, csak "ulnek a penzen", es raadasul a kotbered is maximalva van (mint az esetek 99%-ban), akkor mondjuk buknak 0.5-1M kotbert, es ENNYI. Persze ha vettek fel hitelt a telekre, akkor mar nekik is sietosebb, de ha nem, akkor jol elvannak igy is...

Vagy lehet vmit tenni ellene?

A hozzászólás:
bucoka Creative Commons License 2003-09-26 16:22:55 300
De, gondolom, ha az építtető hibájából hiúsul meg a szerződés. Itt ők akartak visszalépni, mert tulajdonképpen elvesztették a bizalmukat irántuk, féltek, hogy nem lesz semmi az építkezésből.

De ahogy hallom, azóta változott a helyzet, és csinálják rendesen.

Előzmény:
szomi_szomi Creative Commons License 2003-09-26 10:06:40 296
Bocs, de ilyenkor nem a foglaló duplája járna vissza?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!