|
|
|
|
 |
bucoka
2003-09-26 16:22:55
|
300
|
De, gondolom, ha az építtető hibájából hiúsul meg a szerződés. Itt ők akartak visszalépni, mert tulajdonképpen elvesztették a bizalmukat irántuk, féltek, hogy nem lesz semmi az építkezésből.
De ahogy hallom, azóta változott a helyzet, és csinálják rendesen. |
|
A hozzászólás:
 |
szomi_szomi
2003-09-26 10:06:40
|
296
|
| Bocs, de ilyenkor nem a foglaló duplája járna vissza? |
|
Előzmény:
 |
bucoka
2003-09-26 09:02:05
|
295
|
Szia!
Elkezdték már egyáltalán építeni? Hogy állnak?
Nem saját tapasztalat, de egy közös ismerősünk majdnem másfél éve kötött velük szerződést, akkor még egy kapavágás sem volt, mint kiderült hónapokkal később sem. Végül nagy nehezen visszaszerezték a befizetett pénzt, így csak 30e Ft-ot buktak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|