Keresés

Részletes keresés

bucoka Creative Commons License 2003-09-26 16:22:55 300
De, gondolom, ha az építtető hibájából hiúsul meg a szerződés. Itt ők akartak visszalépni, mert tulajdonképpen elvesztették a bizalmukat irántuk, féltek, hogy nem lesz semmi az építkezésből.

De ahogy hallom, azóta változott a helyzet, és csinálják rendesen.

A hozzászólás:
szomi_szomi Creative Commons License 2003-09-26 10:06:40 296
Bocs, de ilyenkor nem a foglaló duplája járna vissza?
Előzmény:
bucoka Creative Commons License 2003-09-26 09:02:05 295
Szia!

Elkezdték már egyáltalán építeni? Hogy állnak?

Nem saját tapasztalat, de egy közös ismerősünk majdnem másfél éve kötött velük szerződést, akkor még egy kapavágás sem volt, mint kiderült hónapokkal később sem. Végül nagy nehezen visszaszerezték a befizetett pénzt, így csak 30e Ft-ot buktak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!