|
|
|
|
 |
bucoka
2003-09-26 09:02:05
|
295
|
Szia!
Elkezdték már egyáltalán építeni? Hogy állnak?
Nem saját tapasztalat, de egy közös ismerősünk majdnem másfél éve kötött velük szerződést, akkor még egy kapavágás sem volt, mint kiderült hónapokkal később sem. Végül nagy nehezen visszaszerezték a befizetett pénzt, így csak 30e Ft-ot buktak. |
|
A hozzászólás:
 |
SpecialOne
2003-09-25 23:10:44
|
294
|
Sziasztok!
Először szólok hozzá ebben a topicban, ezért külön üdv mindenkinek.
A XIV. kerületi Zöldváros Lakóparkban veszünk lakást, az első kérdésem az lenne, hogy olvassa-e valaki sorstársam is ezt a topicot, ha igen szívesen vennék egy eszmecserét.
A szerződéskötés során semmit nem hagytak módosítani, teljesen rugalmatlanok. Amúgy a BC99 építteti, meglehetősen jó (irodaház)-referenciákkal. Reméljük minden rendben, bár a 120 napos kötbér nélküli csúszás az ASZF-ben eléggé példa nélülien genya. (Szerintem)
Üdv: Sp1 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|