Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
csupaszabo Creative Commons License 2003-09-24 19:46:03 125
Pösti vagyok, ahhát.
Az egész gerincről még nem csináltak, de szerintem nemsokára fognak.
3 pici fiam van, úgyhogy pihenésről szó sem lehet.
Ahogy Tapsi Hapsi mondaná: "Ez van".
Előzmény:
zsuzsa Creative Commons License 2003-09-24 13:44:58 124
Nem okvetlen üsznod kell, ha kalimpálsz és biciklizel fél órát mellig érö vizben a korlátnál az is jó. Pesten laktok ?

Az egesz gerincedröl nem csinaltak felvételt ?

Neked kicsi gyerekeid vannak, nem? Akkor pihenni
se nagyon tudsz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!