Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zsuzsa Creative Commons License 2003-09-24 13:11:14 121
Nos szerintem neked pont olyan bajod van, amire istenien hat a nem forró gyóygvizben való uszkálás, torna. Meg valoszinüleg az okosan adott gyulladáscsökkentö . Ha terhelés nélkül tornáztatod + esetleg valami masszázs is megoldható az mindenképpen hazsnál. Ha elmulik a fájdalom tul.képp 100%-os lehetsz, hiszen statikailag minden rendben van a popódban :-)
Előzmény:
csupaszabo Creative Commons License 2003-09-24 07:20:55 120
Azt hiszem, túl sok mindent nem tudnak velem csinálni a doktorok. Torna, és esetenként a bogyók szedése, ha már nem bírok lábra állni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!